FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Yu DongVidenskabelig assistentDTU Bygyudo@byg.dtu.dk
Finn Buus SteffensenEkstern lektorDTU Bygfibst@dtu.dk
Leif Otto NielsenLektor, emeritusDTU Byg45 25 17 08lon@byg.dtu.dk
Maria del Pilar Clemente VidalVidenskabelig assistentDTU Byg45 25 50 85mdepi@byg.dtu.dk
Per Oluf H KjærbyeEkstern lektorDTU Byg45 25 17 05pok@byg.dtu.dk
Nikolaos BompotasStudentermedhjælperDTU Bygnibom@dtu.dk
Kim HaugbølleEkstern lektorDTU Bygkaaha@byg.dtu.dk
Brian Løvenholdt RasmussenForsøgsteknikerDTU Byg21 79 89 05blra@byg.dtu.dk
Mads Emil Møller AndersenErhvervs-ph.d.DTU Bygmaema@byg.dtu.dk
Christian Skovhus Kastberg NielsenHjælpelærerDTU Bygcskni@dtu.dk